Zakázková výroba z PLASTU

Bazény

Plastové bazény vyrábíme z vysoce kvalitního  a UV stabilního polypropylenu,  dle požadavku a  přání zákazníka.  Vlastnosti použitého materiálu při výrobě bazénu zaručuje dlouhou životnost a odolnost slunečnímu záření. Naše bazény jsou novinkou na trhu. Jednoduchá instalace bazénu bez nutnosti obezdění, ušetří nemalé finance za vícepráce spojené s přípravou prostoru pro osazení v terénu, ale i potřebný čas na vytvrzení ostění. Bazény se osazují do předem připraveného výkopu s betonovou základní deskou. V případě výskytu podzemní vody je nutné zajištění odvodnění základu. Dovedeme vyrobit a dodat od malých bazénků po středně velké bazény  a doplňkové vybavení za rozumnou cenu.

Katalogové listy:

Katalogový list – Bazény Kruhové

Ceník příslušenství k bazénu

Návod na stavební přípravu zabudování bazénu do terénu

 

 

 

Plastové zásobníky

Plastové nádrže/jímky/septiky vyrábíme z chemicky odolného a zdravotně nezávadného polypropylénu. Nabízíme několik možných variant od válcové samonosné pro umístění na povrchu, po hranaté zásobníky k umístění do terénu.  Plastové zásobníky lze využít pro akumulaci dešťové vody, splaškové vody, akumulace tekutého i pevného odpadu ze zemědělství i průmyslu.

Dle požadavku zákazníka, lze vyrobit zásobník na míru, včetně hrdel, stavoznaku a dalších volitelných komponentů. Neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou.

 

Katalogové listy:

Katalogový list – PZT

Katalogový list – PZV

 

 

Cena přepravy  je kalkulována dle místa určení zákazníkem. Po dohodě je možné provést servisní kontrolu i pozáruční servis.

Spokojenost s výrobkem je zaručena dlouholetou zkušeností našich pracovníků  ve  výrobě plastových zásobníků a bazénů.

 

 

 

Informace k použitému materiálu:  Polypropylén